603399-2026 - Planung
Lettland – Elektrofahrzeuge – Jauna pilnībā elektriska M1 kategorijas pasažieru transportlīdzekļa piegāde
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jauna pilnībā elektriska M1 kategorijas pasažieru transportlīdzekļa piegāde
Beschreibung: Jauna pilnībā elektriska M1 kategorijas pasažieru transportlīdzekļa piegāde
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge