2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen.
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste Opdrachtnemer en daarmee een Raamovereenkomst (hierna: Raamovereenkomst) te sluiten voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen . De intentie is dat de Raamovereenkomst op 1 januari 2027 in gaat. De uitgaven waren de afgelopen jaren: 2022 € 159.609,25 2023 € 109.628,38 2024 € 172.992,08 2025 € 145.213,35 De verdeling van de kosten was over de afgelopen 4 jaar: Leveringen: € 289.000,00 Reparaties: € 207.000,00 Keuringen: € 91.000,00 Naar verwachting zijn de kosten de komende jaren vergelijkbaar met de huidige spend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 24 maanden, met viermaal een optionele verlenging van 24. De maximale looptijd komt hiermee op 120 maanden. De Raamovereenkomst wordt na afloop van de vaste looptijd telkens automatisch verlengd met een verlengingsperiode van 24 maanden, totdat het maximale aantal verlengingen is bereikt.