2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trajectbegeleiding voor jongeren getroffen door de toeslagenaffaire
Beschreibung: Ouders, jongeren en kinderen die zijn getroffen door de kinderopvangtoeslagenaffaire is groot onrecht aangedaan. Deze effecten werken niet alleen door in de levens van ouders, maar ook bij diens kinderen. Voor een deel van de getroffen jongeren van de toeslagenaffaire is het door de jarenlange doorwerking van deze effecten in de kindertijd tot op heden niet gelukt om te herstellen en het leven zelfstandig op de rit te krijgen. Ook zijn er jongeren die op een latere leeftijd in een levensfase belanden waarin zij tegen specifieke vraagstukken of problemen aanlopen. Dit heeft onder andere te maken met verschillende factoren. Het huidige hulpaanbod is te complex, sluit niet goed aan bij de hulpvraag of bevat teveel drempels (zoals trauma’s en wantrouwen) om hier zelfstandig gebruik van te kunnen of durven maken. Door middel van trajectbegeleiding willen wij deze jongeren helpen om, vanuit eigen kracht, te herstellen en het leven weer op de rit te krijgen of verder vorm te geven. Trajectbegeleiding betekent naast de jongere staan en te coachen om zo bij te dragen aan diens (zelf)vertrouwen en eigen regie om de toekomst vorm te geven. Wij willen mogelijk een opdracht aanbesteden die deze trajectbegeleiding kan bieden. onbekend
Interne Kennung: 201865004.015.064
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ouders, jongeren en kinderen die zijn getroffen door de kinderopvangtoeslagenaffaire is groot onrecht aangedaan. Deze effecten werken niet alleen door in de levens van ouders, maar ook bij diens kinderen. Voor een deel van de getroffen jongeren van de toeslagenaffaire is het door de jarenlange doorwerking van deze effecten in de kindertijd tot op heden niet gelukt om te herstellen en het leven zelfstandig op de rit te krijgen. Ook zijn er jongeren die op een latere leeftijd in een levensfase belanden waarin zij tegen specifieke vraagstukken of problemen aanlopen. Dit heeft onder andere te maken met verschillende factoren. Het huidige hulpaanbod is te complex, sluit niet goed aan bij de hulpvraag of bevat teveel drempels (zoals trauma’s en wantrouwen) om hier zelfstandig gebruik van te kunnen of durven maken. Door middel van trajectbegeleiding willen wij deze jongeren helpen om, vanuit eigen kracht, te herstellen en het leven weer op de rit te krijgen of verder vorm te geven. Trajectbegeleiding betekent naast de jongere staan en te coachen om zo bij te dragen aan diens (zelf)vertrouwen en eigen regie om de toekomst vorm te geven. Wij willen mogelijk een opdracht aanbesteden die deze trajectbegeleiding kan bieden.
Interne Kennung: 1