603402-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – ACHIZITIE ECHIPAMENTE MEDICALE CONFORM PROIECT „Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE ECHIPAMENTE MEDICALE CONFORM PROIECT „Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA”.
Beschreibung: Contract de furnizare , instalare , punere in functiune si instructaj personal medical Aparatura medicala - 5 loturi , furnizare , instalare , punere in functiune si instructaj la Spitalul Judetean de Urgenta Pitesti conform documentatiei de atribuire . Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18zile, conform art. 160 din Legea 98/2016. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161 din Legea 98/2016. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub
Interne Kennung: 4122205_2026_PAAPD1622445
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Scaner de lame
Beschreibung: scaner de lame in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 33112200 Ultraschallanlage, 38520000 Scanner
Los: LOT-0002
Titel: ECOGRAF
Beschreibung: ecograf in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: scaun ginecologic
Beschreibung: scaun ginecologic in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TABLETA
Beschreibung: TABLETA in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Scaner documente
Beschreibung: scaner documente in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini
Interne Kennung: 5