2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kütise 4 hoone sisustus
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Saue linna Kütise tn 4 rajatava multifunktsionaalse teenusmaja sisustust, selle tarnet ja paigaldamist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314672-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel, 39130000 Büromöbel, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mööbel
Beschreibung: Kütise 4 ruumide mööbel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314672-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel, 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0002
Titel: Aknakatted
Beschreibung: Kütise 4 ruumide aknakatted (rulood, kardinad jmt). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314672-0002
Haupteinstufung (cpv): 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien