603454-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově
BeschreibungZhotovení stavby „Centrum technického a inovativního vzdělávání ve městě Kyjově“ spočívající v provedení rekonstrukce a modernizace stávajících budov a vybudování nové haly autoservisu. Zastupování zadavatele v řízení o užívání stavby a zajištění vydání kolaudačních souhlasů s užíváním stavby a případné zajištění povolení změny stavby před jejím dokončením a zastupování zadavatele v řízení o změně stavby před jejím dokončením.
Interne KennungS - JMK 90956/2024 OINV
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenUvedeno v zadávací dokumentaci.