2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2
Beschreibung: DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2: dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu. Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Dostawa realizowana jest w ramach projektu „Doposażenie poradni specjalistycznych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - w ramach działania FENX 06.01 System ochrony zdrowia, Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz parametrów techniczno - użytkowych – załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-26-108UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33130000 Dentalgeräte
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2
Interne Kennung: DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-26-108UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33130000 Dental and subspecialty instruments and devices
5. Lot
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus