603457-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – „Zakup i dostawa laptopów na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa laptopów na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.”
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa laptopów na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Interne Kennung339/2025/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4