2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba sítě dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – DS – wallbox – III
Beschreibung: Zadavatel buduje na území města Brna síť veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily. Zadavatel touto veřejnou zakázkou zadává dodávku stanic. Zadavatel zajistí provedení potřebných stavebních úprav pro osazení stanice. Předmětem veřejné zakázky je nákup dobíjecích stanic pro elektromobily o DC výkonu 50 kW podle Technické specifikace v předpokládaném množství 12 ks nebo do vyčerpání limitu. Součástí ceny je i originální stojan pro instalaci jako samo-stojící stanici. Instalované dva kabely CCS Combo 2. Rozšíření výkonu není možné. Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění dobíjecích stanic, ověření jejich funkčnosti, dokladová část dle zadávací dokumentace a záruční servis po celou dobu záruční doby. Dodávka dobíjecích stanic pro elektromobily nezahrnuje práce související s přípravou místa pro umístění dobíjecí stanice (tj. zejména přívod elektřiny, základ pro dobíjecí stanice atd.). Technické parametry nabízených stanice musí být v souladu s Technickou specifikací.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1