See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop op afroep van viscomponenten
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op aankoop op afroep van viscomponenten. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1: Vissticks, diepvries • Perceel 2: Witte vis, diepvries - Witte vis meunière MSC - Visfilet bordelaise MSC • Perceel 3: Zalm, diepvries • Perceel 4: Heekfilet, diepvries - Heek filet delight MSC tomaat & basillicum - Heek filet delight MSC met citroen en peterselie • Perceel 5: Wijting, diepvries • Perceel 6: Alaska Pollak, diepvries • Perceel 7: Kibbeling, diepvries
Interne Kennung: PPP01G-3391/6723/26OPE010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Vissticks, diepvries
Beschreibung: Vissticks, diepvries
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Witte vis, diepvries
Beschreibung: Witte vis, diepvries - Witte vis meunière MSC - Visfilet bordelaise MSC
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Zalm, diepvries
Beschreibung: Zalm, diepvries
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Heekfilet, diepvries
Beschreibung: Heekfilet, diepvries - Heek filet delight MSC tomaat & basillicum - Heek filet delight MSC met citroen en peterselie
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Wijting, diepvries
Beschreibung: Wijting, diepvries
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Alaska Pollak, diepvries
Beschreibung: Alaska Pollak, diepvries
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 Kibbeling, diepvries
Beschreibung: Kibbeling, diepvries
Interne Kennung: 26OPE010 Perceel 7_7