See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz montaż stołów uczniowskich i stolików dla Jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż stołów uczniowskich i stolików dla Jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 3 do SWZ), oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 296496-2025
Interne Kennung: RZP/PN/40/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001