See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelfscan as a Service - Conditionerende Onderzoeken
Beschreibung: Het betreft de inkoop van een intelligente (webbased) SaaS-applicatie voor de geautomatiseerde uitvoering van Zelfscans, fungerend als poortwachter voor alle grondroeringen. Gebruikers (engineers, werkvoorbereiders en aannemers) moeten tracés kunnen inlezen of handmatig invoeren. Vervolgens genereert het systeem op basis van kaartlagen real-time een status (Groen/Oranje/Rood) voor respectievelijk bodem, ontplofbare oorlogsresten, archeologie en flora en fauna. Op basis van de thans bij ons bekende informatie ramen wij de omvang van deze aanbesteding op een bandbreedte van 28.000 tot 45.000 Zelfscans per jaar. Eén Zelfscan omvat hierbij de geautomatiseerde toetsing op alle vier de onderzoeksthema's (bodemkwaliteit, archeologie, flora & fauna en ontplofbare oorlogsresten) Doorgerekend naar de looptijd van de Raamovereenkomst komt dit neer op: • Geraamde hoeveelheid over de initiële looptijd (4 jaar): circa 112.000 tot 180.000 Zelfscans; • Geraamde hoeveelheid over de totale maximale looptijd (8 jaar, inclusief beide verlengingsopties): circa 224.000 tot 320.000 Zelfscans.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 71313000 Umwelttechnische Beratung, 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Enexis zoekt, mede namens de Opdrachtgevers, voor Zelfscan as a Service - Conditionerende Onderzoeken één (1) partij die de komende jaren de gevraagde dienstverlening wil uitvoeren. In het kader van de gevraagde dienstverlening sluiten de Opdrachtgevers ieder een afzonderlijke Raamovereenkomst (zie Perceelindeling) met als beoogde startdatum 1 april 2027 en een initiële looptijd van vier (4) jaar. Hierna heeft Opdrachtgever de eenzijdige bevoegdheid om de looptijd te verlengen met maximaal vier (4) verlengingsopties van telkens één (1) jaar (totale maximale looptijd acht (8) jaar).