See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Beschreibung: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 282103-2026
Interne Kennung: 702600945
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 2
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 3
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 4
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 5
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 6
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 7
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 8
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 9
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zawór odcinający - zadanie nr 10
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Manometr glicerynowy - zadanie nr 11
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 12
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 13
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 14
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Blok rozdzielaczy RB2 A/1 - zadanie nr 15
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Blok rozdzielaczy RB4 A/2 - zadanie nr 16
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Blok rozdzielaczy RB5 B/3 - zadanie nr 17
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zawór ograniczający ciśnienie kategorii IB - zadanie nr 18
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 19
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 20
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 21
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zawór zwrotny - zadanie nr 22
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zawór przelewowy - zadanie nr 23
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zawór ograniczający ciśnienie kategorii III Q10 - zadanie nr 24
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zawór ograniczający ciśnienie kategorii III Q16 - zadanie nr 25
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Rozdzielacz hydrauliczny 4xdrogowy sterowany ręcznie - zadanie nr 26
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Rozdzielacz hydrauliczny 4xdrogowy 3xpołożeniowy ręczny - zadanie nr 27
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Filtr siatkowy liniowy - zadanie nr 28
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zawór przelewowy - zadanie nr 29
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zawór zwrotny sterowany ciśnieniem pojedynczy - zadanie nr 30
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zawór zwrotny pojedynczy sterowany ciśnieniem - zadanie nr 31
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zespół sterowniczy 2xfunkcyjny - zadanie nr 32
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Blok zaworowy pojedynczy STOJAKOWY - zadanie nr 33
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Blok zaworowy podwójny - zadanie nr 34
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Blok zaworowy podwójny z dodatkowym otwarciem - zadanie nr 35
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Blok zaworowy podwójny z dodatkowym rozładowaniem - zadanie nr 36
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zawór zwrotny pojedynczy sterowany ciśnieniem - zadanie nr 37
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zawór zwrotny sterowany - zadanie nr 38
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zawór zwrotny sterowany pojedynczy - zadanie nr 39
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zawór zwrotny sterowany - zadanie nr 40
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zawór zwrotny sterowany - zadanie nr 41
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zawór przelewowy- zadanie nr 42
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zawór zwrotny podwójny bliźniaczy - zadanie nr 43
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 43