See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de afname van brandstoffen via gebruik van tankkaarten
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor het leveren van brandstoffen voor bedrijfsvoertuigen met tankkaarten. Omdat alle voorwaarden zijn bepaald in dit bestek, zullen de deelnemers achteraf niet opnieuw in mededinging worden gebracht. De in de inventaris opgenomen brandstofvolumes zullen toegewezen worden in functie van bereikbaarheid van het tankstation vanaf de woonplaats en de werkronde van de medewerker. De raamovereenkomst zal voor al de percelen per perceel worden gesloten met maximaal 3 opdrachtnemers, voor zo ver er voldoende geldige offertes zijn. Een meer gedetailleerde beschrijving is terug te vinden in paragraaf 2.14. De raamovereenkomst is voor drie (3) jaar en kan maximaal twee (2) maal verlengd worden met twaalf (12) maanden.
Interne Kennung: PPP0WX-118/6004/LVD/2025/122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brandstof met tankkaart - Provincies Antwerpen Vlaams-Brabant, Oost-Vlaanderen en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: Het betreft de levering van brandstof via het gebruik van tankkaarten die toegewezen zijn aan het Wit-Gele Kruis Antwerpen en leden van koopkoepel met vestigingsplaats provincie Antwerpen,Wit-Gele Kruis Vlaams-Brabant, Wit-Gele Kruis Oost-Vlaanderen en WGK Federatie van Vlaanderen (Brussel) en leden van VZW Koopkoepel met vestigingsplaats in deze provincies.
Interne Kennung: LVD/2025/122_1
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Brandstof met tankkaart - Provincie Limburg
Beschreibung: Het betreft de levering van brandstof via gebruik van tankkaarten die toegewezen zijn aan het Wit-Gele Kruis Limburg en leden van koopkoepel met vestigingsplaats provincie Limburg.
Interne Kennung: LVD/2025/122 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Brandstof met tankkaart - Provincie West-Vlaanderen
Beschreibung: Het betreft de levering van brandstof via gebruik van tankkaarten die toegewezen zijn aan het Wit-Gele Kruis West-Vlaanderen en leden van koopkoepel met vestigingsplaats provincie West-Vlaanderen.
Interne Kennung: LVD/2025/122 3_3