2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK Bestrijding Invasieve Exoten
Beschreibung: Dit betreft een Raamovereenkomst betreffende het o.a. bestrijden van de Aziatische Duizendknoop en de Reuzenberenklauw; Zie bestek
Interne Kennung: 4236587
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het bestrijden van de Invasieve Exoten (Aziatische Duizendknoop en Reuzenberenklauw). Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de raamovereenkomst is van 1 februari 2025 tot en met 31 december 2025. De overeenkomst wordt in eerste instantie voor 11 maanden gegund met de mogelijkheid tot 3 keer 1 jaar verlenging.