603504-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen – Servicii de proiectare, de asistență a proiectantului pe durata de execuției lucrărilor, precum și execuția lucrărilor aferente realizării proiectului clasificat secret de serviciu „REALIZARE INFRASTRUCTURĂ ÎN CAZARMA MIHAI BRAVU”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de proiectare, de asistență a proiectantului pe durata de execuției lucrărilor, precum și execuția lucrărilor aferente realizării proiectului clasificat secret de serviciu „REALIZARE INFRASTRUCTURĂ ÎN CAZARMA MIHAI BRAVU”
Beschreibung: Servicii de proiectare, de asistență a proiectantului pe durata de execuției lucrărilor, precum și execuția lucrărilor aferente realizării proiectului clasificat secret de serviciu „REALIZARE INFRASTRUCTURĂ ÎN CAZARMA MIHAI BRAVU” Valoarea estimată a tuturor serviciilor și lucrărilor de execuție care formează obiectul investiţiei este de 356.398.546 lei fără TVA, din care: - servicii de proiectare și asistență tehnică – 19.045.451 lei fără TVA; - lucrări de execuție 337.353.095 lei fara TVA Valoare cheltuielilor diverse şi neprevăzute – 36.117.534 lei fără TVA
Interne Kennung: 4183253_2021_PAAPD1278773
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen