2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk
Beschreibung: De opdracht betreft het produceren en leveren van drukwerk voor de gehele organisatie van Zuyd. Het betreft de levering van stationary en commercieel drukwerk, alsmede de bijkomende diensten (voorraadbeheer, Desktop Publishing (DTP) werkzaamheden en logistiek). Tevens omvat de opdracht het produceren en leveren van waardepapieren en toetsen. Deze aanbesteding is verdeeld in 3 percelen. Geraamde waarde • Perceel 1: € 600.000,- incl. btw • Perceel 2: € 100.000,- incl. btw • Perceel 3: € 250.000,- incl. btw
Interne Kennung: Zuyd.2026.06.Drukwerk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stationary drukwerk en Commercieel drukwerk
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van stationary en commercieel drukwerk, waaronder onder meer briefpapier, enveloppen, visitekaartjes, flyers, folders, brochures, posters, schrijfblokken, ansichtkaarten en periodieken. Het perceel omvat tevens aan het drukwerk gerelateerde dienstverlening, zoals een digitale bestelomgeving, herdruk, huisstijlbewaking, geautomatiseerde opmaak en distributie van studentmagazines. De geraamde waarde is: • Perceel 1: € 600.000,- incl. btw
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Waardepapieren
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van waardepapieren in de vorm van papier voor diploma’s en certificaten. Het inhoudelijk bedrukken van de waardepapieren maakt geen onderdeel uit van deze opdracht. De geraamde waarde is: • Perceel 2: € 100.000,- incl. btw
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Productie en distributie toetsen
Beschreibung: Dit perceel omvat de productie en logistieke distributie van toetsen. De toetsen worden via een bestelomgeving/portal besteld door geautoriseerde bestellers en vervolgens op locatieniveau gedistribueerd. Vormgeving maakt geen onderdeel uit van deze opdracht. De geraamde waarde is: • Perceel 3: € 250.000,- incl. btw
Interne Kennung: 3