2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa ciekłego helu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ciekłego helu o czystości 99,999% w ilości do 12.000 litrów. Zamówienia realizowane będą w dwóch trybach: dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 250 l, dostawa w zbiornikach Wykonawcy o pojemności 500 l; Wykonawca może też w tym trybie dostarczyć hel w dwóch zbiornikach o pojemności 250 l.
Interne Kennung: POUZ-361/256/2026/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zaistniała sytuacja jest wynikiem nieoczekiwanie dużego zużycia helu w bieżącym roku. Termin przeprowadzenia kolejnego postępowania został ustalony na podstawie ekstrapolacji typowego zużycia z lat wcześniejszych, które jest na stosunkowo stałym poziomie. Analiza wykorzystania dostarczanego ciekłego helu pokazuje, że nieprzewidzianie dużo helu zostało zużyte podczas prac wdrożeniowych nowej skraplarki, które okazały się zdecydowanie bardziej problematyczne niż zakładane. Efektywnie prace te stworzyły lukę zaopatrzeniową w ilości ok. 1000 l. Bieżąca umowa jest bliska wyczerpaniu, a żeby nie przerywać ciągłości badań wynikających z realizowanych grantów na Wydziale podjęto decyzję o skróceniu terminu składnia ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111300 Helium
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy ciekłego helu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ciekłego helu o czystości 99,999% w ilości do 12.000 litrów