2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení licence Vertica Analytic Database
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je pořízení 8 licencí Vertica Premium Edition 1 Terabyte Software E-LTU (označení SP-AH321) s požadovanou podporou na 1 rok (SU-AA001). Část předmětu plnění bude z financována z projektu s názvem: „Komplexní informační zázemí pro zvyšování kvality programů screeningu nádorů v rámci Národního screeningového centra“ s registračním č. proj.: CZ.31.8.0/0.0/0.0/23_075/0008430. Pořízení 4 licencí Vertica Premium Edition 1 Terabyte Software E-LTU s požadovanou podporou na 1 rok. Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Konstrukce modelů pro predikci regionálních potřeb a dostupnosti zdravotní péče a s tím souvisejících ekonomických a personálních ukazatelů“ s registračním číslem projektu: CZ.03.02.02/00/22_046/0002180. Pořízení 2 licencí Vertica Premium Edition 1 Terabyte Software E-LTU s požadovanou podporou na 1 rok. Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Zvýšení dostupnosti onkologické a další zdravotní péče prostřednictvím využití systémů automatického učení a umělé inteligence“ s registračním č projektu CZ.03.02.02/00/22_046/0002233. Pořízení 2 licencí Vertica Premium Edition 1 Terabyte Software E-LTU s požadovanou podporou na 1 rok.
Interne Kennung: 8000,8010,7950/250253
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001