2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alajaamadesse seinaläbiviikude ost
Beschreibung: Elering AS hangib ehitatavatesse paigaldistesse ning reservseadmetena 330kV, 220kV ja 110kV seinaläbiviike vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313411-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
5. Los
Los: LOT-0000