2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Juliana van Stolbergbuurt
Beschreibung: De opdracht betreft de herinrichting van de openbare ruimte van een wijk, inclusief de engineering en uitvoering van werkzaamheden aan riolering, verhardingen, groenvoorzieningen en openbare verlichting, alsmede de communicatie met bewoners en bedrijven. Zie bestek.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
603573-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Herinrichting Juliana van Stolbergbuurt
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 44130000 Sewer mains, 45233220 Surface work for roads
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1