603596-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Ontwerpteam hoeve Pruvost
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOntwerpteam hoeve Pruvost
BeschreibungOpdracht voor diensten : voorbereidende studies, ontwerpwerkzaamheden, vergunningsaanvraag, opmaak aanbestedingsdocumenten en begeleiding van de uitvoering van de bouwwerken tijdens structurelen aanpassingswerken aan hoeve Pruvost te Leffinge
Interne Kennung2026/AN/0027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/AN/0027 - 1
BeschreibungVoorbereidende studies, ontwerpwerkzaamheden, vergunningsaanvraag, opmaak aanbestedingsdocumenten en begeleiding van de uitvoering van structurele aanpassingen aan hoeve Pruvost te Leffinge
Interne Kennung1