See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów operacyjnych, podkładów oraz innych wyrobów jednorazowych dla USK-2 PUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zestawów operacyjnych, podkładów oraz innych wyrobów jednorazowych dla USK-2 PUM w Szczecinie. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w 2. formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ) oraz formularzu parametrów wymaganych. (zał. 2a do SWZ, dalej również jako FPW) 3. Zamawiający wymaga zaoferowania a). wyrobów medycznych (dotyczy wszystkich pozycji zadań 1-11) – w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.), dalej: UoWM), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne były dostosowane do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego – zarówno dla pacjenta, jak i użytkownika – zabiegu medycznego, zgodnie z procedurą medyczną, w ramach której dany wyrób ma być stosowany. W szczególności wyroby muszą: być kompatybilne z techniką operacyjną stosowaną przez Zamawiającego, umożliwiać prawidłowe i precyzyjne wykonanie procedury medycznej, zapewniać bezpieczeństwo użytkowania, ergonomię oraz minimalizację ryzyka błędów i powikłań. Zamawiający wskazuje, iż zgodność z powyższym wymogiem zostanie potwierdzona przez członków Komisji Zamawiającego wspólnie z osobami, które na co dzień wykorzystują zaoferowane wyroby. Proces badania tychże wyrobów zostanie udokumentowany i załączony do protokołu niniejszego postępowania. 5. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia wszystkich oferowanych wyrobów wynosił minimum 24 miesiące, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. 6. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 7. Zamówienie składa się z 13 zadań, których szczegółowy opis został zawarty w FCJ i FPW 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 483469-2025
Interne Kennung: ZP.220.60.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Unieważnienie postępowań ZP.220.01.25, ZP.220.21.25, ZP.220.22.25. Większość umów zrealizowana w blisko 90% - brak możliwości wydłużenia. Umowy obowiązują tylko do 16.08.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Zestaw do by-pass
Interne Kennung: zadanie 3