2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka plynové turbíny od 40 do 60 MWe
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka plynové turbíny včetně souvisejících služeb dle požadavků, podmínek, specifikací a ostatních údajů a informací, které jsou podrobně obsaženy v knize A a knize B zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315200 Turbinenarbeiten, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka plynové turbíny od 40 do 60 MWe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným DODAVATELEM, a to konkrétně změnit MILNÍKY v následujících případech: - z důvodu zvláště nepříznivých anebo nevhodných klimatických podmínek, které dle smlouvy s dodavatelem díla - výstavby paroplynového cyklu u příslušného ZADAVATELE budou prokazatelně bránit provádění příslušné části díla a na základě kterých se změní milníky uvedené ve smlouvě s dodavatelem díla - výstavby paroplynového cyklu u příslušného ZADAVATELE, což bude mít prokazatelný vliv na MILNÍKY realizace DODÁVKY. Omezení postupu prací vlivem zvláště nepříznivých anebo nevhodných klimatických podmínek bude OBJEDNATELEM sděleno vybranému DODAVATELI bez zbytečného odkladu poté, co tato informace bude OBJEDNATELI sdělena dodavatelem díla - výstavby paroplynového cyklu u příslušného ZADAVATELE. Vybraný DODAVATEL na výzvu OBJEDNATELE bude povinen předložit aktualizovaný časový harmonogram, který bude reflektovat změnu termínů realizace DODÁVKY. Změna termínů realizace DODÁVKY bude možná vždy o dobu nutnou k překonání důsledků z tohoto prodlení a její počátek i konec budou zaznamenány ve stavebním deníku. - z důvodu potřeby provedení dodatečných prací či změn DODÁVKY, které budou provedeny v souladu s § 222 ZZVZ a které mají prokazatelný vliv na realizaci DODÁVKY, a to vždy o dobu nezbytnou k jejich provedení; - z důvodu objektivních překážek plnění SMLOUVY vzniklých v důsledku rozhodnutí či zásahu orgánů statní správy či samosprávy v procesu směřujícímu k vydání rozhodnutí či vyjádření dle stavebního zákona a jiných právních předpisů a přesahujícího zákonné lhůty pro vydání těchto rozhodnutí, a to nejdéle o dobu trvání těchto překážek či po dobu nezbytnou pro splnění požadavků z nich vyplývajících ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným DODAVATELEM, a to konkrétně: - právo neodebrat náhradní díly pro ZÁRUČNÍ DOBU dle bodu 9.1.6 SMLOUVY; - právo neodebrat vyhrazené plnění (vyhrazené technické řešení) dle přílohy č. 7 SMLOUVY v souladu s bodem 9.1.6 SMLOUVY.