2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. taśm przenośnikowych trudnozapalnych i trudnopalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 57/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Taśmy przenośnikowe trudnozapalne (18 pozycji) w łącznej ilości 7 770 m
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 57/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 3 P lub EP 1250kN/m-1000/4+3 w ilości 23 230 m
Interne Kennung: 57/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 4 P lub EP 1250kN/m-1200/4+3 w ilości 700 m
Interne Kennung: 57/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 4 P lub EP 1400kN/m-1200/4+3 w ilości 2 700 m
Interne Kennung: 57/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 4 P lub EP 1600kN/m-1000/4+3 w ilości 360 m
Interne Kennung: 57/PM/25 - Zadanie 5