2. Verfahren
Verfahren
Titel: OS Plzeň-město – výměna zdroje chladicí vody pro VZT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka chladicího zařízení včetně instalace a zprovoznění náhradou za dosluhující stávající zařízení na konci životnosti. V rámci výměny zařízení se počítá i s výměnou/úpravou stávajícího příslušenství (systém dopouštění a úpravy vody, tlaková nádoba, stávající rozvody chladicí vody, přívody a odvody vzduchu atp.), aby bylo možné nový chladicí stroj používat v souladu s požadovanými provozními podmínkami se stávajícím zařízením vzduchotechniky, a se stavebními úpravami souvisejícími s dopravou a instalací zařízení na místo určené k jeho provozu. Součástí bude i uzavření servisní smlouvy na provádění oprav a pravidelných revizí vyžadovaných platnou legislativou minimálně po dobu záruční lhůty, Vzhledem k technické náročnosti a odbornosti řešení zejména v kombinaci s jasně vymezeným prostorem, kam bude nové zařízení umístěno, se předpokládá dodávka „na klíč“ včetně zpracování projektové dokumentace a souvisejících činností. Podrobnosti jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: SPR 956/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331230 Installation von Kühlanlagen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka chladicího zařízení včetně instalace a zprovoznění náhradou za dosluhující stávající zařízení na konci životnosti. V rámci výměny zařízení se počítá i s výměnou/úpravou stávajícího příslušenství (systém dopouštění a úpravy vody, tlaková nádoba, stávající rozvody chladicí vody, přívody a odvody vzduchu atp.), aby bylo možné nový chladicí stroj používat v souladu s požadovanými provozními podmínkami se stávajícím zařízením vzduchotechniky, a se stavebními úpravami souvisejícími s dopravou a instalací zařízení na místo určené k jeho provozu. Součástí bude i uzavření servisní smlouvy na provádění oprav a pravidelných revizí vyžadovaných platnou legislativou minimálně po dobu záruční lhůty. Vzhledem k technické náročnosti a odbornosti řešení zejména v kombinaci s jasně vymezeným prostorem, kam bude nové zařízení umístěno, se předpokládá dodávka „na klíč“ včetně zpracování projektové dokumentace a souvisejících činností. Výsledkem řízení je uzavření smlouvy o dílo a servisní smlouvy s jedním dodavatelem; obě smlouvy jsou vzájemně podmíněné v rozsahu výslovně vymezeném v Zadávací dokumentaci. Podrobnosti jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen