2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a dostavba staré budovy ZŠ Třebotov – dodávka interiérového vybavení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérových prvků dle přílohy č. 1 – Specifikace předmětu plnění této zadávací dokumentace k projektu „Rekonstrukce a dostavba staré budovy ZŠ Třebotov“. Jedná se především o stoly, židle, police, regály, skříně, sedačky, kuchyňskou linku, lampy, sedáky a další interiérové vybavení školy. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně položkového rozpočtu. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace –Smlouva o dílo. Zadavatel uvádí, že u volně stojících položek stanovuje i rozměrů a dalších specifikací odchylku + / - 5 %. Objekt základní školy, který bude vybavován, je momentálně ve výstavbě.
Interne Kennung: Rekonstrukce a dostavba staré budovy ZŠ Třebotov – dodávka interiérového vybavení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001