See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK - Hlubokomrazící boxy a laboratorní chladničky
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka 3 ks hlubokomrazícího boxu skříňového provedení pro potřeby Ústavu farmakologie a Ústavu fyziologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, specifikované v technický podmínkách zadavatele (Příloha č. 6a dokumentace zadávacího řízení) včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek této dokumentace zadávacího řízení. Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka 2 ks laboratorních kombinovaných chladniček s mrazícím boxem pro potřeby Ústavu farmakologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, specifikovaná v technický podmínkách zadavatele (Příloha č. 6b dokumentace zadávacího řízení) včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek této dokumentace zadávacího řízení. Předmět plnění příslušné části veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 6 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: UKLFHK/486824/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen, 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Hlubokomrazící boxy
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka 3 ks hlubokomrazícího boxu skříňového provedení pro potřeby Ústavu farmakologie a Ústavu fyziologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, specifikované v technický podmínkách zadavatele (Příloha č. 6a dokumentace zadávacího řízení) včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek této dokumentace zadávacího řízení. Předmět plnění příslušné části veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 6 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: část 1: Hlubokomrazící boxy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: část 2: Laboratorní chladničky
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka 2 ks laboratorních kombinovaných chladniček s mrazícím boxem pro potřeby Ústavu farmakologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, specifikovaná v technický podmínkách zadavatele (Příloha č. 6b dokumentace zadávacího řízení) včetně příslušenství, dopravy, cla, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záruky a záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek této dokumentace zadávacího řízení. Předmět plnění příslušné části veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění pro příslušnou část veřejné zakázky (Příloha č. 6 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: část 2: Laboratorní chladničky
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen