See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.220.115.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie 2. Ilekroć w dalszej części SWZ użyty będę zwrot „wyroby” należy rozumieć pod tym pojęciem wszelkie wyroby wskazane w załączniku nr 2 (FCJ) do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FCJ”), który winien być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 4. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami z wyłączeniem zad 11. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne były dostosowane do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego – zarówno dla pacjenta, jak i użytkownika – zabiegu medycznego, zgodnie z procedurą medyczną, w ramach której dany wyrób ma być stosowany. W szczególności wyroby muszą: być kompatybilne z techniką operacyjną stosowaną przez Zamawiającego, umożliwiać prawidłowe i precyzyjne wykonanie procedury medycznej, zapewniać bezpieczeństwo użytkowania, ergonomię oraz minimalizację ryzyka błędów i powikłań. Zamawiający wskazuje, iż zgodność z powyższym wymogiem zostanie potwierdzona przez członków Komisji Zamawiającego wspólnie z osobami, które na co dzień wykorzystują zaoferowane wyroby. Proces badania tychże wyrobów zostanie udokumentowany i załączony do protokołu niniejszego postępowania. 6. Ilości wyrobów podane w formularzu cen jednostkowych mają charakter orientacyjny i Zamawiający ma prawo zamówić ich mniejsze ilości, z tym, że nie mniej niż 60% wartości umowy/zadania. 7. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 8. Zamówienie składa się z 11 zadań. 9. Zamawiający wymaga by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia minimum 24 miesiące licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego. 10. Nie dopuszcza składania ofert wariantowych a także obejmujących tylko niektóre pozycje z zadania.
Interne Kennung: ZP.220.115.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Ostrza jednorazowe do piły posuwisto-zwrotnej
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Worki laparoskopowe
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Przewody do rektoskopu
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Markery chirurgiczne
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Igły do biopsji
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Cewniki do tlenu
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Wzierniki ginekologiczne
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Drobne wyroby medyczne
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Wyroby do stosowania w neonatologii
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Rampy pięciodrożne
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 Etykiety do oznaczania strzykawek i butelek
Interne Kennung: zadanie 11