603749-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – 43/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie frakcji energetycznejo kodzie 19 12 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel43/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie frakcji energetycznejo kodzie 19 12 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów w postaci frakcji o kodzie 19 12 12 luzem powstałej w wyniku sortowania zmieszanych odpadów komunalnych oraz zmieszanych odpadów opakowaniowych w sortowni Zamawiającego lub, w przypadku jej przestoju, w procesie uproszczonym polegającym na przesiewaniu zmieszanych odpadów komunalnych na sicie mobilnym i poddania ich termicznemu przekształceniu w procesie odzysku R1, który może być poprzedzony przygotowaniem do tego odzysku lub unieszkodliwianiem zgodnie z posiadanymi decyzjami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 – odpady w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 w ilości w zakresie podstawowym 3.000 Mg, w zakresie prawa opcji 3.000 Mg
Optionen
Beschreibung der Optionenw zakresie prawa opcji 3.000 Mg
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 – odpady w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 w ilości w zakresie podstawowym 3.000 Mg, w zakresie prawa opcji 3.000 Mg