603758-2025 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa generatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa generatorów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa generatorów. 2. Przedmiot zamówienia podstawowego podzielone zostało na dwie części: - Część nr 1: Dostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+). Generator niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań odbiorników radiowych i stanowiska do badań odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 i 7 oraz art.419 pkt 21-23). Za pomocą tego urządzenia wytwarzane będą sygnały testowe DVB-T zgodnie z normą ETSI EN 300 744, DVB-T2 zgodnie z normą ETSI EN 302 755 oraz DAB+ zgodnie z normą ETSI EN 300 401 wymagane do przeprowadzenia badań odbiorników cyfrowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymaganiami. - Część nr 2: Dostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym. Generator wraz z oprogramowaniem niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań cyfrowych odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 oraz art.419 pkt 22). Oprogramowanie pomiarowe wraz z generatorem umożliwi przeprowadzanie zautomatyzowanych pomiarów cyfrowych odbiorników DVB-T oraz DVB-T2 zgodnie ze specyfikację NorDig Unified Test Plan, która wynika z wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników sygnału telewizyjnego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungBA.WZP.26.35.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+)
BeschreibungDostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+) Generator niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań odbiorników radiowych i stanowiska do badań odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 i 7 oraz art.419 pkt 21-23). Za pomocą tego urządzenia wytwarzane będą sygnały testowe DVB-T zgodnie z normą ETSI EN 300 744, DVB-T2 zgodnie z normą ETSI EN 302 755 oraz DAB+ zgodnie z normą ETSI EN 300 401 wymagane do przeprowadzenia badań odbiorników cyfrowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymaganiami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym
BeschreibungDostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym Generator wraz z oprogramowaniem niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań cyfrowych odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 oraz art.419 pkt 22). Oprogramowanie pomiarowe wraz z generatorem umożliwi przeprowadzanie zautomatyzowanych pomiarów cyfrowych odbiorników DVB-T oraz DVB-T2 zgodnie ze specyfikację NorDig Unified Test Plan, która wynika z wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników sygnału telewizyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungCzęść nr 2