603770-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky podložek a návleků 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky podložek a návleků 2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek podložek a návleků, uvedených v příloze č. 2 – Technická specifikace – rozklad nabídkové ceny, a to po dobu účinnosti rámcové dohody uzavírané na 24 měsíců, včetně jejich závozu v rámci všech odštěpných závodů zadavatele.
Interne Kennung5270/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001