2. Verfahren
Verfahren
Titel: BMS Wegbeheer
Beschreibung: Deze marktconsultatie dient ter voorbereiding op de voorgenomen aanbesteding ter vervanging van het huidige Beheermanagementsysteem (BMS) in opdracht van het cluster Wegbeheer. De aanleiding van deze marktconsultatie is het verkrijgen van een beeld van de functionele en technische innovaties binnen systemen voor het beheer van de openbare ruimte. Wij zijn op zoek naar oplossingen die medewerkers optimaal ondersteunen bij het beheren, registreren en onderhouden van objecten in de openbare ruimte, en die maximale ondersteuning bieden bij het geautomatiseerd verwerken van mutaties en het beheren van werkprocessen. Het is niet de bedoeling om middels deze marktconsultatie tot een (voor)selectie van gegadigden te komen in het kader van een mogelijk aankomende aanbesteding. Deelname aan de marktconsultatie is niet verplicht en staat los van een eventuele toekomstige aanbesteding. Wij willen deze gelegenheid benutten om inzicht te krijgen in nieuwe, andere en modernere wijzen van het uitvoeren van BOR-taken. Na de marktconsultatie verwachten we een actueel en helder beeld te hebben van de moderne marktontwikkelingen en mogelijkheden die hedendaagse BOR-managementsystemen kunnen bieden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48320000 Zeichen- und Bildverarbeitungssoftwarepaket, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration