2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkovací dům Světovar
Beschreibung: Předmětem realizace je novostavba parkovacího domu o celkové kapacitě 433 parkovacích stání. Nadzemní část má 5 pater, podzemí 3 patra pro parkování automobilů a elektro-automobilů. Na objektu se nachází zelená střecha. K objektu budou zřízeny nové přípojky, provedeny komunikace, zpevněné plochy a sadové úpravy. Nosnou konstrukci nové budovy tvoří železobetonový skelet s běžným rozpětím 8,1 metru s monolitickým stěnovým systémem. Obvodové stěny jsou monolitické železobetonové. Podzemní části budou opatřené izolací s odolností proti působení vody. Založení parkovacího domu je vzhledem ke složitým geologickým poměrům a vysoké úrovni zatížení základové spáry navrženo jako hlubinné na železobetonových vrtaných pilotách vetknutých do skalního (únosného) podloží v interakci s železobetonovou základovou deskou. Základová deska a obvodové stěny 3.PP - 1.PP jsou navrženy železobetonové v systému bílé vany.
Interne Kennung: 18TUOIN29
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001