See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - znak sprawy Adm 14/2025
Beschreibung: Sukcesywne dostawy różnych leków (39 pakietów) do Apteki Szpitala.
Vorherige Bekanntmachung: 720303-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - LEKI P/BÓLOWE/ P/GORĄCZKOWE I P/ZAPALNE
Beschreibung: Pakiet 3 - LEKI P/BÓLOWE/ P/GORĄCZKOWE I P/ZAPALNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - LEKI DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD KRĄŻENIA
Beschreibung: Pakiet 8 - LEKI DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD KRĄŻENIA w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - TESTY DIAGNOSTYCZNE
Beschreibung: Pakiet 11 - TESTY DIAGNOSTYCZNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - LEKI USPOKAJAJĄCE
Beschreibung: Pakiet 13 - LEKI USPOKAJAJĄCE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - LEKI PRZECIWPARKINSONOWE
Beschreibung: Pakiet 17 - LEKI PRZECIWPARKINSONOWE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - NEUROLEPTYKI A
Beschreibung: Pakiet 19 - NEUROLEPTYKI A w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - NEUROLEPTYKI I PRZECIWDEPRESYJNE
Beschreibung: Pakiet 25 - NEUROLEPTYKI I PRZECIWDEPRESYJNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - LEKI RÓŻNE B
Beschreibung: Pakiet 26 - LEKI RÓŻNE B w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - LEKI PRZECIWWIRUSOWE
Beschreibung: Pakiet 30 - LEKI PRZECIWWIRUSOWE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - NEUROLEPTYKI E
Beschreibung: Pakiet 32 - NEUROLEPTYKI E w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 - SPRZĘT STOMIJNY
Beschreibung: Pakiet 36 - SPRZĘT STOMIJNY w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 - LEKI ROŻNE D
Beschreibung: Pakiet 38 - LEKI ROŻNE D w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ