2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolken en Lijnafwatering reinigen en onderhoud
Beschreibung: Het werk bestaat uit het reinigen van de straat-, trottoirkolken inclusief de instroomopening met behulp van een kolkenzuigwagen en het handmatig reinigen van de kolken op voor het materieel onbereikbare locaties. Tevens reinigen van diverse lijnafwateringsgoten. .
Interne Kennung: 3758759
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reinigen en onderhoud Kolken en Lijnafwatering
Beschreibung: Het werk bestaat uit het reinigen van de straat-, trottoirkolken inclusief de instroomopening met behulp van een kolkenzuigwagen en het handmatig reinigen van de kolken op voor het materieel onbereikbare locaties. Tevens reinigen van diverse lijnafwateringsgoten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal optie tot verlengen van één (1) jaar