603885-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków oraz materiałów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części (pakietów).
Interne Kennung8/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPEMBROLIZUMAB 25 mg/1 ml, fiol 4 ml + filtr - liczba 1 700
Interne Kennung8/PN/26/1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungProdukty farmaceutyczne - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung8/PN/26/2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungProdukty farmaceutyczne - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung8/PN/26/3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungMateriały do receptury aptecznej - 22 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung8/PN/26/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungProdukty farmaceutyczne, materiały medyczne - 15 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung8/PN/26/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
603885-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa leków
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leków
Internal identifier: 8/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 30192800 Self-adhesive labels, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 8/PN/26/1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: 8/PN/26/2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: 8/PN/26/3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: 8/PN/26/4
Additional classification (cpv): 30192800 Self-adhesive labels, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: 8/PN/26/5
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables