2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect en Installatieadviseur basisschool en dubbele sporthal De Burgt III
Beschreibung: Het doel van onderhavige aanbesteding is het selecteren van een architect en een installatieadviseur E+W voor de bouw van een basisschool en een dubbele sporthal in aansluiting op de wijkontwikkelingen van de wijk “De Burgt” in Barneveld. De Opdracht betreft het ontwerpen en het geven van installatieadvies ten behoeve van: A. Een dubbele sporthal met ontmoetingsruimte, t.b.v. gymonderwijs, sportverenigingen en de wijk met een BVO van 3.800 m2; B. Een 16-klassige basisschool en een zelfstandige ruimte voor een kinderdagverblijf (KDV) met een totaal BVO van 3.100 m2, waarbij in het ontwerp rekening wordt gehouden met en wordt voorbereid op een toekomstige uitbreiding tot maximaal 24 lokalen (totaal BVO 4.200 m2). De Opdracht is onderverdeeld in 2 percelen, te weten: - Perceel 1: Architectendiensten (incl. diensten constructeur en bouwfysica i.o.) - Perceel 2: Installatieadviesdiensten Zie de selectieleidraad.
Interne Kennung: 832178
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71315210 Beratung in der Haustechnik, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Architectendiensten (incl. diensten constructeur en bouwfysica i.o.)
Beschreibung: De Opdracht betreft het ontwerpen van: A. Een dubbele sporthal met ontmoetingsruimte, t.b.v. gymonderwijs, sportverenigingen en de wijk met een BVO van 3.800 m2; B. Een 16-klassige basisschool en een zelfstandige ruimte voor een kinderdagverblijf (KDV) met een totaal BVO van 3.100 m2, waarbij in het ontwerp rekening wordt gehouden met en wordt voorbereid op een toekomstige uitbreiding tot maximaal 24 lokalen (totaal BVO 4.200 m2). Zie de selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: Installatieadviesdiensten
Beschreibung: De Opdracht betreft het geven van installatieadvies ten behoeve van: A. Een dubbele sporthal met ontmoetingsruimte, t.b.v. gymonderwijs, sportverenigingen en de wijk met een BVO van 3.800 m2; B. Een 16-klassige basisschool en een zelfstandige ruimte voor een kinderdagverblijf (KDV) met een totaal BVO van 3.100 m2, waarbij in het ontwerp rekening wordt gehouden met en wordt voorbereid op een toekomstige uitbreiding tot maximaal 24 lokalen (totaal BVO 4.200 m2). Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315210 Beratung in der Haustechnik
603890-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, construction, engineering and inspection services – Architect en Installatieadviseur basisschool en dubbele sporthal De Burgt III
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 832178
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71315210 Building services consultancy services, 71318000 Advisory and consultative engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
Lot: LOT-0002
Title: Installatieadviesdiensten
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 71318000 Advisory and consultative engineering services
Additional classification (cpv): 71315210 Building services consultancy services