603897-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych
BeschreibungDostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych-10 zadań (pakietów) szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2A do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPakiet nr 1- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPakiet nr 4- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPakiet nr 5- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungPakiet nr 6- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungPakiet nr 7- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPakiet nr 8- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9A
BeschreibungPakiet nr 9A- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10A
BeschreibungPakiet nr 10A- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy
603897-2026 - Competition
Poland – Operating theatre devices and instruments – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9A
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10A