2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedenbouwkundige diensten
Beschreibung: We werken binnen onze gemeente aan verschillende gebiedsontwikkelingsprojecten. Dit kan zijn voor het realiseren van nieuwe woningen, maar ook uitbreiding van bedrijventerreinen, het transformeren van gebouwen of ontwikkelen van schoolhuisvesting. In de voorbereidingsfase van al deze projecten maken wij gebruik van de diensten van stedenbouwkundige bureaus. We willen graag een raamcontract afsluiten met 2 bureaus die met een integrale stedenbouwkundige aanpak voor onze diverse projecten een toekomstbestendige, kwalitatieve en duurzame (stedelijke) omgeving vormgeven. Samen werken we aan de vormgeving van de diverse gebiedsontwikkelingen. We sluiten een raamovereenkomst voor de duur van drie (3) jaar, met de optie de overeenkomst daarna te kunnen verlengen met respectievelijk drie (3) en twee (2) jaar. De maximale contractduur is acht (8) jaar. De verwachte totale omvang van de diensten (over de gehele maximale contractduur) is € 400.000 tot € 800.000. Per jaar kan de omvang van de opdrachten fluctueren, aan deze bedragen en eerder genoemde aantallen kunnen de gecontracteerde bureaus geen rechten ontlenen. De maximale totale waarde van de raamovereenkomst (bij 8 jaar) bedraagt € 1.200.000.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging opdracht