See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i sprzętu medycznego - środki własne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu medycznego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 6 rozdziału IV oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 24 części. Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne. 3.Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Powody niedokonania podziału zamówienia na części w ramach poszczególnych pakietów: Opisane w poszczególnych pakietach przedmiotu zamówienia elementy są ze sobą połączone pod względem funkcjonalnym. Kompleksowe zakupy urządzenia medycznego/sprzętu medycznego i niezbędnego do jego pracy wyposażenia jest konieczne w celu korzystania z urządzenia/sprzętu, dlatego też podział zamówienia na części nie byłby racjonalny. Pod względem organizacyjnym łatwiejsze będzie również skoordynowanie działań związanych z dostawą oraz kompleksowym wyposażeniem. Dokonanie podziału zamówienia na części nie przyniosłoby wymiernych korzyści finansowych, ani też nie przyczyniłoby się do lepszego zapewnienia uczciwej konkurencji, czy przestrzegania zasad równego traktowania wykonawców w postępowaniu. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. 6. Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest objęte środkiem IZM, o którym mowa w art. 1 ust. 1 Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 17 czerwca 2025 r. ustanawiającego Międzynarodowy Instrument Zamówień zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2022/1031 Parlamentu Europejskiego i Rady w odniesieniu do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wchodzących w zakres środka IZM. Zastosowanie środka IZM w przedmiotowym postępowaniu wynika z łącznego szacowania wartości dostaw podobnych określonych przez Zamawiającego w planie postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026 dostępnym w Biuletynie Zamówień Publicznych.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.62
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 33122000 Ophtalmologische Geräte, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33123200 Elektrokardiografen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Defibrylator typ A
Beschreibung: Defibrylator typ A - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Defibrylator typ B
Beschreibung: Defibrylator typ B - 8 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dermatom z siatkownicą
Beschreibung: Dermatom z siatkownicą - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Nawiew jałowego powietrza
Beschreibung: Nawiew jałowego powietrza - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Aparat do pomiaru przepływu krwi
Beschreibung: Aparat do pomiaru przepływu krwi - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - System holterowski
Beschreibung: System holterowski - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Aparat do pomiaru krzepliwości krwi
Beschreibung: Aparat do pomiaru krzepliwości krwi - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Aparat EKG
Beschreibung: Aparat EKG - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Piła oscylacyjna
Beschreibung: Piła oscylacyjna - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Rejestrator impedancji PH
Beschreibung: Rejestrator impedancji PH - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Urządzenie do przechowywania płytek krwi
Beschreibung: Urządzenie do przechowywania płytek krwi - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Cieplarki płynów infuzyjnych typ A, typ B
Beschreibung: Cieplarki płynów infuzyjnych typ A, typ B - 3 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Elektrostymulator
Beschreibung: Elektrostymulator - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Fotele zabiegowe
Beschreibung: Fotele zabiegowe - 20 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Lampa Sollux
Beschreibung: Lampa Sollux - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Oftalmoskop
Beschreibung: Oftalmoskop- 2 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Aparat OCT tylnego odcinka oka
Beschreibung: Aparat OCT tylnego odcinka oka - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Perymetr
Beschreibung: Perymetr - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Tonometr
Beschreibung: Tonometr- 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Lampa szczelinowa
Beschreibung: Lampa szczelinowa - 2 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Lampa czołowa ze źródłem światła
Beschreibung: Lampa czołowa ze źródłem światła - 3 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - System do hipotermii terapeutycznej
Beschreibung: System do hipotermii terapeutycznej - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Aparat do pneumatycznej kompresji uciskowej
Beschreibung: Aparat do pneumatycznej kompresji uciskowej - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Inhalator ultradźwiękowy
Beschreibung: Inhalator ultradźwiękowy - 1 szt.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, oraz formularz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke