603917-2026 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w 2026 roku w kwocie 10 200 000 PLN (słownie: dziesięć milionów dwieście tysięcy PLN) w tym: na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w kwocie 4 600 000 PLN oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 5 600 000 PLN.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w 2026 roku w kwocie 10 200 000 PLN (słownie: dziesięć milionów dwieście tysięcy PLN) w tym: na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w kwocie 4 600 000 PLN oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 5 600 000 PLN.
Beschreibung1. Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie usługi bankowej polegającej na udzieleniu kredytu długoterminowego w 2026 roku w kwocie 10 200 000 PLN (słownie: dziesięć milionów dwieście tysięcy PLN) w tym: na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w kwocie 4 600 000 PLN oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 5 600 000 PLN. 1) Kwota kredytu – 10 200 000 PLN (słownie: : dziesięć milionów dwieście tysięcy PLN). 2) Okres wykorzystania kredytu: od następnego dnia po podpisaniu umowy do 31.12.2026r. 3) Udostępnienie kredytu: na podstawie każdorazowej dyspozycji Gminy Staszów. 4) Karencja w spłacie kredytu: 31.08.2033r. 5) Spłata kredytu według następującego harmonogramu: 31.08.2033r. - kwota 50 000 PLN 31.08.2034r. - kwota 50 000 PLN 31.08.2035r. - kwota 50 000 PLN 31.08.2036r. - kwota 50 000 PLN 31.08.2037r. - kwota 50 000 PLN 31.08.2038r. - kwota 50 000 PLN 30.04.2039r. - kwota 300 000 PLN 31.08.2039r. - kwota 100 000 PLN 30.04.2040r. - kwota 400 000 PLN 31.08.2040r. - kwota 100 000 PLN 31.03.2041r. - kwota 1 500 000 PLN 31.05.2041r. - kwota 1 000 000 PLN 31.08.2041r. - kwota 1 000 000 PLN 31.10.2041r. - kwota 1 000 000 PLN 31.03.2042r. - kwota 1 500 000 PLN 31.05.2042r. - kwota 1 000 000 PLN 31.08.2042r. - kwota 1 000 000 PLN 31.10.2042r. - kwota 1 000 000 PLN 6) Spłata odsetek: w ratach miesięcznych poczynając od miesiąca, w którym zostanie uruchomiony kredyt. 7) Zabezpieczenie kredytu : weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową. 8) Na wekslu in blanco i deklaracji wekslowej zostanie złożona kontrasygnata Skarbnika Gminy lub osoby przez niego upoważnionej. 9) Zamawiający zastrzega sobie prawo do wykorzystania części przyznanego kredytu oraz prawo do wcześniejszej spłaty kredytu. 10) Zamawiający dopuszcza stosowanie opłaty z tytułu oprocentowania kredytu; inne opłaty lub prowizje np: prowizja przygotowawcza, prowizja od zaangażowania, prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu są niedopuszczone. Szczegółowe wymagania, dotyczące realizacji przedmiotowego zamówienia określono również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 6 SWZ. Dokumenty, dotyczące Zamawiającego - Gminy Staszów, zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 7 SWZ. 2. Przedmiotowe zamówienie musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ. 3. Zamawiający nie wymaga: - odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub, - sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Szczegółowe informacje określa SWZ.
Vorherige Bekanntmachung568705-2026
Interne KennungBZP.271.12.3.2026.II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w 2026 roku w kwocie 10 200 000 PLN (słownie: dziesięć milionów dwieście tysięcy PLN) w tym: na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w kwocie 4 600 000 PLN oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 5 600 000 PLN
BeschreibungSzczegółowe informacje określa SWZ