See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering van antibiotica, antimycotica en antivirale middelen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering van antibiotica, antimycotica en antivirale middelen
Interne Kennung: PPP103-2794/6414/APO-2026/03-VDL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: J01CA04 - Amoxicilline - PO
Beschreibung: J01CA04 - Amoxicilline - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_1
Los: LOT-0002
Titel: J01CA04 - Amoxicilline - Siroop
Beschreibung: J01CA04 - Amoxicilline - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_2
Los: LOT-0003
Titel: J01CE01 - Benzylpenicilline - IV
Beschreibung: J01CE01 - Benzylpenicilline - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_3
Los: LOT-0004
Titel: J01CF05 - Flucloxacilline - IV
Beschreibung: J01CF05 - Flucloxacilline - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_4
Los: LOT-0005
Titel: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - IV - volw
Beschreibung: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - IV - volw
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_5
Los: LOT-0006
Titel: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - IV - ped
Beschreibung: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - IV - ped
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_6
Los: LOT-0007
Titel: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - PO
Beschreibung: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_7
Los: LOT-0008
Titel: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - Siroop
Beschreibung: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_8
Los: LOT-0009
Titel: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - Oplosbare vorm - volw
Beschreibung: J01CR02 - Amoxicilline en enzymremmer - Oplosbare vorm - volw
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_9
Los: LOT-0010
Titel: J01CR05 - Piperacilline en enzymremmer - IV
Beschreibung: J01CR05 - Piperacilline en enzymremmer - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_10
Los: LOT-0011
Titel: J01DB04 - Cefazoline - IV
Beschreibung: J01DB04 - Cefazoline - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_11
Los: LOT-0012
Titel: J01DC02 - Cefuroxim - IV
Beschreibung: J01DC02 - Cefuroxim - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_12
Los: LOT-0013
Titel: J01DC02 - Cefuroxim - PO
Beschreibung: J01DC02 - Cefuroxim - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_13
Los: LOT-0014
Titel: J01DD02 - Ceftazidim - IV
Beschreibung: J01DD02 - Ceftazidim - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_14
Los: LOT-0015
Titel: J01DD04 - Ceftriaxon - IV
Beschreibung: J01DD04 - Ceftriaxon - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_15
Los: LOT-0016
Titel: J01DH02 - Meropenem - IV
Beschreibung: J01DH02 - Meropenem - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_16
Los: LOT-0017
Titel: J01EE01 - Sulfamethoxazol en Trimethoprim - PO
Beschreibung: J01EE01 - Sulfamethoxazol en Trimethoprim - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_17
Los: LOT-0018
Titel: J01FA09 - Clarithromycine - PO
Beschreibung: J01FA09 - Clarithromycine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_18
Los: LOT-0019
Titel: J01FA09 - Clarithromycine - Siroop
Beschreibung: J01FA09 - Clarithromycine - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_19
Los: LOT-0020
Titel: J01FA10 - Azithromycine - PO
Beschreibung: J01FA10 - Azithromycine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_20
Los: LOT-0021
Titel: J01FA10 - Azithromycine - Siroop
Beschreibung: J01FA10 - Azithromycine - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_21
Los: LOT-0022
Titel: J01FF01 - Clindamycine - IV
Beschreibung: J01FF01 - Clindamycine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_22
Los: LOT-0023
Titel: J01FF01 - Clindamycine - PO
Beschreibung: J01FF01 - Clindamycine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_23
Los: LOT-0024
Titel: J01GB06 - Amikacine - IV
Beschreibung: J01GB06 - Amikacine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_24
Los: LOT-0025
Titel: J01MA02 - Ciprofloxacine - PO
Beschreibung: J01MA02 - Ciprofloxacine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_25
Los: LOT-0026
Titel: J01MA02 - Ciprofloxacine - IV
Beschreibung: J01MA02 - Ciprofloxacine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_26
Los: LOT-0027
Titel: J01MA02 - Ciprofloxacine - Siroop
Beschreibung: J01MA02 - Ciprofloxacine - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_27
Los: LOT-0028
Titel: J01MA12 - Levofloxacine - IV
Beschreibung: J01MA12 - Levofloxacine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_28
Los: LOT-0029
Titel: J01MA12 - Levofloxacine - PO
Beschreibung: J01MA12 - Levofloxacine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_29
Los: LOT-0030
Titel: J01MA14 - Moxifloxacine - IV
Beschreibung: J01MA14 - Moxifloxacine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_30
Los: LOT-0031
Titel: J01MA14 - Moxifloxacine - PO
Beschreibung: J01MA14 - Moxifloxacine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_31
Los: LOT-0032
Titel: J01XA01 - Vancomycine - IV
Beschreibung: J01XA01 - Vancomycine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_32
Los: LOT-0033
Titel: J01XD01 - Metronidazol - IV
Beschreibung: J01XD01 - Metronidazol - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_33
Los: LOT-0034
Titel: J01XX08 - Linezolide - IV
Beschreibung: J01XX08 - Linezolide - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_34
Los: LOT-0035
Titel: J01XX08 - Linezolide - PO
Beschreibung: J01XX08 - Linezolide - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_35
Los: LOT-0036
Titel: J02AC01 - Fluconazol - IV
Beschreibung: J02AC01 - Fluconazol - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_36
Los: LOT-0037
Titel: J02AC01 - Fluconazol - PO
Beschreibung: J02AC01 - Fluconazol - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_37
Los: LOT-0038
Titel: J02AC01 - Fluconazol - Siroop
Beschreibung: J02AC01 - Fluconazol - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_38
Los: LOT-0039
Titel: J02AC03 - Voriconazol - IV
Beschreibung: J02AC03 - Voriconazol - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_39
Los: LOT-0040
Titel: J02AC03 - Voriconazol - PO
Beschreibung: J02AC03 - Voriconazol - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_40
Los: LOT-0041
Titel: J02AC04 - Posaconazol - PO
Beschreibung: J02AC04 - Posaconazol - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_41
Los: LOT-0042
Titel: J02AX04 - Caspofungine - IV
Beschreibung: J02AX04 - Caspofungine - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_42
Los: LOT-0043
Titel: J02AX06 - Anidulfafungin - IV
Beschreibung: J02AX06 - Anidulfafungin - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_43
Los: LOT-0044
Titel: J05AB01 - Aciclovir - IV
Beschreibung: J05AB01 - Aciclovir - IV
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_44
Los: LOT-0045
Titel: J05AB01 - Aciclovir - PO
Beschreibung: J05AB01 - Aciclovir - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_45
Los: LOT-0046
Titel: J05AB01 - Aciclovir - Siroop
Beschreibung: J05AB01 - Aciclovir - Siroop
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_46
Los: LOT-0047
Titel: J05AB11 - Valaciclovir - PO
Beschreibung: J05AB11 - Valaciclovir - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_47
Los: LOT-0048
Titel: J05AB14 - Valganciclovir - PO
Beschreibung: J05AB14 - Valganciclovir - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_48
Los: LOT-0049
Titel: J02AE10 - Darunavir - PO
Beschreibung: J02AE10 - Darunavir - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_49
Los: LOT-0050
Titel: J05AF07 - Tenofovir Disoproxil - PO
Beschreibung: J05AF07 - Tenofovir Disoproxil - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_50
Los: LOT-0051
Titel: J05AG01 - Nevirapine - PO
Beschreibung: J05AG01 - Nevirapine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_51
Los: LOT-0052
Titel: J02AR02 - Lamivudine en Abacavir - PO
Beschreibung: J02AR02 - Lamivudine en Abacavir - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_52
Los: LOT-0053
Titel: J05AR03 - Tenofovir, Disoproxil en Emtricitabine - PO
Beschreibung: J05AR03 - Tenofovir, Disoproxil en Emtricitabine - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_53
Los: LOT-0054
Titel: J05AR06 - Emtricitabine, Tenofovir, Disoproxil en Efavirenz - PO
Beschreibung: J05AR06 - Emtricitabine, Tenofovir, Disoproxil en Efavirenz - PO
Interne Kennung: APO-2026/03-VDL_54
603934-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP103-2794/6414/APO-2026/03-VDL
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: J01CA04 - Amoxicilline - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_1
Perceel: LOT-0002
Titel: J01CA04 - Amoxicilline - Siroop
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_2
Perceel: LOT-0003
Titel: J01CE01 - Benzylpenicilline - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_3
Perceel: LOT-0004
Titel: J01CF05 - Flucloxacilline - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_10
Perceel: LOT-0011
Titel: J01DB04 - Cefazoline - IV
Beschrijving: J01DB04 - Cefazoline - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_11
Perceel: LOT-0012
Titel: J01DC02 - Cefuroxim - IV
Beschrijving: J01DC02 - Cefuroxim - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_12
Perceel: LOT-0013
Titel: J01DC02 - Cefuroxim - PO
Beschrijving: J01DC02 - Cefuroxim - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_13
Perceel: LOT-0014
Titel: J01DD02 - Ceftazidim - IV
Beschrijving: J01DD02 - Ceftazidim - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_14
Perceel: LOT-0015
Titel: J01DD04 - Ceftriaxon - IV
Beschrijving: J01DD04 - Ceftriaxon - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_15
Perceel: LOT-0016
Titel: J01DH02 - Meropenem - IV
Beschrijving: J01DH02 - Meropenem - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_17
Perceel: LOT-0018
Titel: J01FA09 - Clarithromycine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_19
Perceel: LOT-0020
Titel: J01FA10 - Azithromycine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_20
Perceel: LOT-0021
Titel: J01FA10 - Azithromycine - Siroop
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_21
Perceel: LOT-0022
Titel: J01FF01 - Clindamycine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_22
Perceel: LOT-0023
Titel: J01FF01 - Clindamycine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_23
Perceel: LOT-0024
Titel: J01GB06 - Amikacine - IV
Beschrijving: J01GB06 - Amikacine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_24
Perceel: LOT-0025
Titel: J01MA02 - Ciprofloxacine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_25
Perceel: LOT-0026
Titel: J01MA02 - Ciprofloxacine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_27
Perceel: LOT-0028
Titel: J01MA12 - Levofloxacine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_28
Perceel: LOT-0029
Titel: J01MA12 - Levofloxacine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_29
Perceel: LOT-0030
Titel: J01MA14 - Moxifloxacine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_30
Perceel: LOT-0031
Titel: J01MA14 - Moxifloxacine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_31
Perceel: LOT-0032
Titel: J01XA01 - Vancomycine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_32
Perceel: LOT-0033
Titel: J01XD01 - Metronidazol - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_33
Perceel: LOT-0034
Titel: J01XX08 - Linezolide - IV
Beschrijving: J01XX08 - Linezolide - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_34
Perceel: LOT-0035
Titel: J01XX08 - Linezolide - PO
Beschrijving: J01XX08 - Linezolide - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_35
Perceel: LOT-0036
Titel: J02AC01 - Fluconazol - IV
Beschrijving: J02AC01 - Fluconazol - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_36
Perceel: LOT-0037
Titel: J02AC01 - Fluconazol - PO
Beschrijving: J02AC01 - Fluconazol - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_37
Perceel: LOT-0038
Titel: J02AC01 - Fluconazol - Siroop
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_38
Perceel: LOT-0039
Titel: J02AC03 - Voriconazol - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_39
Perceel: LOT-0040
Titel: J02AC03 - Voriconazol - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_40
Perceel: LOT-0041
Titel: J02AC04 - Posaconazol - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_41
Perceel: LOT-0042
Titel: J02AX04 - Caspofungine - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_42
Perceel: LOT-0043
Titel: J02AX06 - Anidulfafungin - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_43
Perceel: LOT-0044
Titel: J05AB01 - Aciclovir - IV
Beschrijving: J05AB01 - Aciclovir - IV
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_44
Perceel: LOT-0045
Titel: J05AB01 - Aciclovir - PO
Beschrijving: J05AB01 - Aciclovir - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_45
Perceel: LOT-0046
Titel: J05AB01 - Aciclovir - Siroop
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_46
Perceel: LOT-0047
Titel: J05AB11 - Valaciclovir - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_47
Perceel: LOT-0048
Titel: J05AB14 - Valganciclovir - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_48
Perceel: LOT-0049
Titel: J02AE10 - Darunavir - PO
Beschrijving: J02AE10 - Darunavir - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_50
Perceel: LOT-0051
Titel: J05AG01 - Nevirapine - PO
Beschrijving: J05AG01 - Nevirapine - PO
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: APO-2026/03-VDL_54