2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Nowa Ruda w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług komunalnych w zakresie odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowa Ruda i zagospodarowanie ich w uprawnionej instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ i załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług komunalnych w zakresie odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowa Ruda i zagospodarowanie ich w uprawnionej instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.