603948-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Całodzienne wyżywienie pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCałodzienne wyżywienie pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej wraz z wynajmem pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Interne KennungSPZZOZ.XII.381.23/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0005
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej wraz z wynajmem pomieszczeń. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ. Przy realizacji zamówienia należy przestrzegać uwarunkowań zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik Nr 2 do SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.