2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering koppelingen t.b.v. PIEZO
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-voorzieningen aan ICTU ten behoeve van PIEZO, Programma Implementatie Europese ZOrgdiensten met als doel de realisatie van een koppeling voor een tweetal Europese gegevensuitwisselingen, zijnde de verdere vervolmaking van de Patient Summary resp. het binnen Europa kunnen uitwisselen van Elektronische voorschriften (ePrescriptions) en elektronische uitgiften (eDispensations). De geschatte waarde betreft een waarde van €1.000.000,00 per jaar. Voor de gehele looptijd, inclusief opties tot verlenging, bedraagt de waarde €7.000.000,00.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1