See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piesārņoto vietu pārvaldības sistēmas izstrāde un uzturēšana
Beschreibung: Piesārņoto vietu pārvaldības sistēmas izstrāde un uzturēšana
Interne Kennung: VVD 2022/21
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Iepirkums