603980-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Zakup paliwa na potrzeby samochodów służbowych w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup paliwa na potrzeby samochodów służbowych w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup paliwa na potrzeby samochodów służbowych w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu– etyliny bezołowiowej (Pb 95), oleju napędowego ON (letniego i zimowego) oraz gazu LPG zgodne ze standardem określonym w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. poz.1680) oraz odpowiednimi normami polskimi: PN-EN 228:2006, PN-EN 590:2006 oraz PN-EN 589:2006 lub odpowiednio inną obowiązującą w chwili dostawy zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie projektem umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungZW-I.272.100.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
LosLOT-0001