See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji leczniczej na rzecz pacjentów z nowotworem piersi
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów z nowotworem piersi (KON-Pierś)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111400 Rehabilitationsmaßnahmen im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert o udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji leczniczej na rzecz pacjentów leczonych na nowotwory piersi
Beschreibung: Rehabilitacja lecznicza na rzecz pacjentów leczonych na nowotwory piersi (KON-Pierś)