604008-2026 - Ergebnis
Ungarn – Vermessungsarbeiten – Megvalósulást követő geodéziai szolgáltatások
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Megvalósulást követő geodéziai szolgáltatások
Beschreibung: 1. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Baja régió 2. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Békéscsaba régió 3. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Kecskemét régió A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 762889-2025
Interne Kennung: EKR001881792025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Baja régió
Beschreibung: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása keretszerződés keretében 44 000 000,-Ft keretösszeg erejéig. Az Ajánlatkérő a Keretösszeg felhasználására legfeljebb annak 70 %-ig vállal kötelezettséget. Várható mennyiségi adatok 18 hónapra: Légvezeték csatlakozó bemérése és bedolgozása 36 db Földkábel csatlakozó bemérése és bedolgozása 315 db Hálózat bemérés és bedolgozás 260 km Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 pontig 68 db Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 felett 90 db Önálló hálózat bedolgozás 2 km Kábel nyomvonal műszeres meghatározás 2 km Mérnöknapos geodéziai szolgáltatás 2 mérnöknap Indokolatlan kiszállás 2 db A keretösszeg terhére a lehívások havi gyakorisággal történnek. Az egy időben teljesítendő megrendelés várható legnagyobb volumene tervezetten: Összesen 20 db csatlakozó és 15 km hálózat bemérése. Légvezeték csatlakozó bemérése és bedolgozása 2 db Földkábel csatlakozó bemérése és bedolgozása 18 db Hálózat bemérés és bedolgozás 15 km Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 pontig 4 db Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 db felett 5 db Önálló hálózat bedolgozás 1 km Kábel nyomvonal műszeres meghatározás 1 km Mérnöknapos geodéziai szolgáltatás 1 mérnöknap Indokolatlan kiszállás 1 db A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001881792025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste